Vojkovsky.sk – Agentúra na obsahový marketing a SEO

Pomáhame firmám získavať viac

návštevníkov, fanúšikov a zákazníkov. Dlhodobo.

Veríme, že váš tohtomesačný budget na marketing by vám nemal prinášať výsledky len tento mesiac. Vo Vojkovsky.sk používame obsahový marketing a SEO tak, aby ste z práce, ktorú spravíme dnes, profitovali aj budúci rok.

Platená reklama má v online marketingu svoje miesto, ale platí pri nej jednoduché pravidlo: Pokiaľ do nej práve nesypete peniaze, nič z nej nemáte. My máme radšej dlhodobé investície. Preto je naším hlavným fokusom obsahový marketing a SEO.

"

Sme Vojkovsky.sk

Náš príbeh sa začal písať v roku 2015 v detskej izbe v Košiciach. Postupne prichádzali noví klienti a nové výzvy a jeden človek už na všetko nestačil. Rok 2019 bol pre Vojkovsky.sk zlomový. Z „one man show“ sa v priebehu pár mesiacov stala plne fungujúca agentúra.

Dnes sme prvá slovenská marketingová agentúra, ktorá funguje úplne nezávisle na lokalite. Pracujeme výhradne online, pretože chceme tých najlepších ľudí z celého Slovenska. Vieme, že v Bratislave je množstvo šikovných ľudí, ale to platí aj o iných oblastiach Slovenska. Ďalším dôvodom je to, aby mali naši ľudia dostatok slobody a kreativity na to, aby pre vás mohli prinášať tie najlepšie riešenia.

Obsahový marketing

Píšeme články, ktoré milujú ľudia, aj algoritmy Google. Náš obsahový marketing začína pri dôkladnej analýze kľúčových slov a nekončí publikovaním článkov na webe. Vytvoriť dobrý obsah je len prvá polovica. Tá druhá je ho dostať medzi ľudí.

PRE VIAC INFO MA PROSÍM KONTAKTUJTE

SEO

Pre klientov robíme audity, analýzy kľúčových slov a SEO stratégie s jediným cieľom – pomôcť používateľom Google nájsť to, čo hľadajú. Na webe nášho klienta.

PRE VIAC INFO MA PROSÍM KONTAKTUJTE