Náš tím

Roland Vojkovský

Zakladateľ

Roland sa obsahového marketingu a optimalizácii pre vyhľadávače venuje už od svojich osemnástich rokov. Vtedy založil aj marketingový blog Vojkovsky.sk. Keď klienti začali hovoriť o jeho službách a telefón zvonil čo raz častejšie, rozhodol sa odísť z vysokej školy a Vojkovsky.sk pretvoriť v prosperujúcu marketingovú agentúru. Vo firme má na starosti dlhodobú víziu, nové služby a posielanie výplat.

Lenka Marková

Account manager & Linkbuilder

Lenka je naša hviezdna account managerka. Stará sa o našich klientov, prezentuje im naše nápady a často robí prostredníka medzi klientom a ďalšími členmi tímu. Okrem komunikácie s klientmi má na starosti aj linkbuilding. Ak treba pre klienta rýchlo vybaviť odkaz či inú spoluprácu, práve Lenka je človek, ktorý ako prvý zdvihne telefón a chytí sa príležitosti skôr ako ktokoľvek iný.

Henrietta Vojkovská

Junior SEO specialist

Henrietta si za posledné roky prešla cestou -> grafik -> webový dizajner -> SEO konzultant. To z nej robí pravdepodobne najvšestrannejšieho člena nášho tímu. Pre našich klientov má na starosti hlavne analýzy kľúčových slov a on-page optimalizáciu.

Lesana Vaneková

Copywriter & Editor

Lesana má vo Vojkovsky.sk na starosti písanie článkov pre našich klientov. Okrem toho práve Lesana je človek, cez ktorého prechádzajú všetky texty, ktoré uverejníme na webe. Zachránila nás už od viacerých preklepov a hrubiek. :)

 

 

 

Michal Marko

Analytik & Zlepšovač

S Michalom intenzívne pracujeme na tom, aby naše procesy a výstupy boli každým týždňom lepšie. Vďaka Michalovej práci sa nám podarilo preniesť už veľa času a energie z nepotrebných úloh na také, ktoré našim klientom zarábajú peniaze.

Peter Tarasovič

Copywriter

Peťo je naša najnovšia posila. Pre naše magazíny a pre našich klientov tvorí zaujímavý obsah, ktorý je (tak akurát) plný kľúčových slov. Keď práve nepíše nadupané články, tak ho občas môžete vidieť moderovať podujatia alebo ho počuť v rádiu PaF.