Hľadáme nového linkbuildera/ku do tímu Vojkovsky.sk (práca z domu)

Ahoj,

v našej agentúre máme jedno luxusné voľné miesto. Pracoval/a by si z domu, v čase, ktorý vyhovuje tebe. Nepotrebuješ mať žiadne špeciálne skúsenosti – všetko by sme ťa naučili počas platenej trojmesačnej stáže. Po jej úspešnom zvládnutí na teba bude čakať stabilné miesto u nás – spolu so zvýšením tvojej odmeny (o koľko presne bude záležať od tvojho prínosu). 

Znie to príliš dobre, na to aby to bola pravda? Ponúkame toho veľa a na oplátku veľa očakávame. :)

(Ak prácu nehľadáš, ale vieš o niekom, koho by to mohlo zaujímať, tak si zvýš svoju karmu preposlaním tohto emailu / príspevku. :))

Bude nám to spolu fungovať, len ak…

  • máš na našu spoluprácu vyčlenených týždenne aspoň 20 hodín čistého času 
  • vieš dobre komunikovať – veľká časť tvojej práce bude písanie emailov, takže výborná gramatika je nutnosť. Sem-tam bude potrebné aj telefonovať, takže aj tvoj verbálny prejav musí byť taký, aby sme sa zaň nemuseli hanbiť. :)
  • angličtina ti nerobí problémy
  • si kreatívna duša – často budeš musieť nájsť spôsoby, ako prepojiť veci, ktoré spolu zdanlivo nesúvisia (viac v testovacom zadaní nižšie)
  • vieš používať technológie na bežnej používateľskej úrovni – nechceme, aby si vedel/a programovať, ale ak ti robí problémy práca s Microsoft Word, tak toto nebude práca pre teba
  • máš chuť pracovať a učiť sa – je to veľmi dobrá práca, ale nie je ľahká
  • si dôsledný/á a nerobíš si svoje povinnosti polovične

Skúsenosť s WordPress alebo iným CMS je výhodou, ale nie podmienkou.

Ponúkame zaujímavú prácu, obrovskú voľnosť (žiadne dochádzanie ani pevný pracovný čas), málo stresu a finančnú odmenu, ktorá bude rásť spolu s tvojím prinosom. Čakáme, že o túto pozíciu bude záujem a preto sme si rovno pripravili testovacie zadanie.

Testovacie zadanie:

  • ak zatiaľ o SEO / linkbuildingu veľa nevieš, začni prečítaním tohto článku: https://vojkovsky.sk/co-je-seo-a-ako-na-to/. Pomôže ti to sa zorientovať aj v nasledujúcich úlohách.
  • vymysli tému na PR článok, kde by sme vedeli umiestniť 1 odkaz na klienta, ktorý cez e-shop predáva oblečenie a 1 odkaz na klienta, ktorý prevádzkuje hotel v Levoči (článok musí byť aspoň čiastočne relevantná pre oboch)
  • nájdi 5 relevantných webov, ktorých by si oslovil/a ohľadom publikovania hosťovského príspevku (guest postu) od nášho klienta, ktorý predáva iba krmivá pre psov

 

Tému na PR článok a 5 relevantných webov pošli priamo Rolandovi do emailu na roland@vojkovsky.sk do 25.9 (vrátane). Do emailu tiež napíš zopár viet o sebe a ako predmet emailu daj svoje obľúbené zviera. 

Tešíme sa na teba. :)